Jesteś na stronie Okręgowego Inspektoratu Pracy w Katowicach

Przejdź na stronę Państwowej Inspekcji PracyJak zgłosić wypadek

Dodano: 22 marca 2024
0:48 minut

Pracownicy z Okręgowego Inspektoratu Pracy w Katowicach wzięli udział w Targach Pracy dla Osób z Niepełnosprawnościami zorganizowanych 21 marca 2024 r. przez Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu.

Targi Pracy dla Osób z Niepełnosprawnościami to wydarzenie, które zostało zorganizowane wychodząc naprzeciw szczególnym oczekiwaniom i potrzebom osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności. Poza ofertami pracy, osoby poszukujące zatrudnienia, jak również pracodawcy zainteresowani zatrudnieniem nowych pracowników mogli skorzystać z dostępu do informacji na temat warunków zatrudnienia oraz wykonywania pracy.

Na przygotowanym stoisku informacyjnym Okręgowego Inspektoratu Pracy w Katowicach goście Targów mogli uzyskać porady z zakresu prawa pracy, zasad zatrudniania pracowników z orzeczonym stopniem niepełnosprawności, a także uzyskać informacje na temat wsparcia oferowanego przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Katowicach w ramach szkoleń, konsultacji czy programów prewencyjno-promocyjnych. Ponadto zainteresowane osoby mogły otrzymać bezpłatne wydawnictwa Państwowej Inspekcji Pracy.

Galeria

Zobacz magazyn Inspektor Pracy

Zobacz również

Szukaj

Logo PIP

Menu