Jesteś na stronie Okręgowego Inspektoratu Pracy w Katowicach

Przejdź na stronę Państwowej Inspekcji PracyJak zgłosić wypadek

Dodano: 16 maja 2024
1:14 minut

Zapraszamy do udziału w konferencji organizowanej przez Państwową Inspekcję Pracy – Okręgowy Inspektorat Pracy w Katowicach „Sztuczna inteligencja, odnawialne źródła energii – nowe perspektywy czy zagrożenia w środowisku pracy”, która odbędzie się 24 maja 2024 roku w Muzeum Śląskim w Katowicach. Konferencja rozpocznie się o godz. 09:00. Rejestracja trwa do 20 maja 2024 roku.

Współczesny świat pracy staje w obliczu wielu wyzwań związanych z dynamicznym rozwojem technologicznym oraz coraz większą świadomością ekologiczną. Nasza konferencja ma na celu zgłębienie różnych aspektów wpływu sztucznej inteligencji oraz odnawialnych źródeł energii na środowisko pracy.

Podczas konferencji eksperci będą omawiać m.in. tematy dotyczące wykorzystania sztucznej inteligencji w miejscu pracy, odnawialnych źródeł energii w kontekście zrównoważonego rozwoju i bezpieczeństwa pracy, adaptacji i restrukturyzacji miejsc pracy w erze technologicznej i ekologicznej transformacji, jak również wpływu zmian technologicznych na rynek pracy: tworzenia i likwidacji miejsc pracy.

Czekają nas dyskusje, prezentacje najnowszych badań oraz możliwość wymiany doświadczeń między uczestnikami. Zachęcamy zarówno naukowców, specjalistów, jak i wszystkich zainteresowanych tematyką konferencji do udziału.

Rejestracja jest otwarta, a liczba miejsc ograniczona. Nie przegap okazji, aby wziąć udział w wydarzeniu na temat przyszłości pracy w kontekście sztucznej inteligencji i odnawialnych źródeł energii.

Wydarzenie organizowane w ramach obchodów jubileuszu 105-lecia Państwowej Inspekcji Pracy.

Zobacz magazyn Inspektor Pracy

Zobacz również

Szukaj

Logo PIP

Menu