• RSS
  • Wersja tekstowa

Państwowa Inspekcja Pracy

13.10.2021

Przypominamy o Ogólnopolskim konkursie Państwowej Inspekcji Pracy na plakat kampanii skierowanej do branży budowlanej

Piotr Kalbron p.o. Okręgowego Inspektora Pracy w Katowicach zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na plakat kampanii skierowanej do branży budowlanej organizowanym przez Państwową Inspekcję Pracy.

Konkurs ma na celu wyłonienie i wytypowanie do realizacji projektu graficznego wraz z hasłem, który będzie promował tematykę bezpieczeństwa pracy w budownictwie. Projekt, którego autor zostanie laureatem nagrody głównej w konkursie, będzie wykorzystywany jako podstawa kampanii społecznej Państwowej Inspekcji Pracy, skierowanej do pracodawców i pracowników z branży budowlanej.

Celem Kampanii społecznej, którą będzie promował zwycięski projekt, jest dążenie do poprawy stanu bezpieczeństwa pracy i ograniczenie wypadków przy pracy w budownictwie poprzez zwiększenie świadomości zagrożeń zawodowych w budownictwie, popularyzacja i podnoszenie poziomu wiedzy w zakresie stosowania środków ochrony zbiorowej, upowszechnienie informacji na temat prawidłowego stosowania środków ochrony indywidualnej tam, gdzie zabezpieczenia zbiorowe nie mogą być zastosowane oraz promowanie dobrych praktyk dotyczących kompleksowego zarządzania bezpieczeństwem na budowie.

Zdjęcia lub skany wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszeniowego wraz z pracą konkursową oraz z prawidłowo złożonymi oświadczeniami należy przesłać do 29 października 2021 r. na adres: sekretariat-promocja@gip.pip.gov.pl

Konkurs adresowany jest do osób pełnoletnich.

Regulamin konkursu wraz z załącznikami do pobrania ze strony:

https://www.pip.gov.pl/pl/konkursy/konkurs-na-plakat-kampanii-skierowanej-do-branzy-budowlanej

autor: OL

GIP Przejdź do GIP Porady prawne

Kalendarium

PWŚCPSN
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Wypadki