• RSS
  • Wersja tekstowa

Państwowa Inspekcja Pracy

31.08.2022

Rozstrzygnięcie konkursu „Służba BHP – najlepszy doradca pracodawcy”

 

31 sierpnia 2022 roku w Okręgowym Inspektoracie Pracy w Katowicach  odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu  „Służba BHP – najlepszy doradca pracodawcy”. Nagrody zwycięzcom konkursu wręczyły: Małgorzata Jędrzejczyk – p.o. Zastępcy Okręgowego Inspektora Pracy ds. Prawnych oraz Beata Kaczmarek – Prezes Zarządu Oddziału Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP w Katowicach.

Rozstrzygnięcie konkursu Służba BHP - najlepszy doradca pracodawcy3
 

Celem konkursu jest promowanie najbardziej zaangażowanych przedstawicieli służby bhp – zarówno zatrudnionych w zakładach pracy, jak również świadczących doradztwo bhp w charakterze specjalisty spoza zakładu pracy. W konkursie nagradzane są szczególnie wartościowe, zasługujące na wyróżnienie dokonania przedstawicieli służby bhp, którzy poprzez swoją pracę i doradztwo pracodawcy przyczyniają się do kształtowania bezpiecznych i higienicznych warunków pracy, budowania kultury bezpieczeństwa, a przede wszystkim do ograniczania liczby wypadków i chorób zawodowych w zakładach pracy.

Organizatorem konkursu jest Ogólnopolskie Stowarzyszenie Pracowników Służby BHP. Konkurs przebiega w dwóch etapach – regionalnym, na szczeblu Oddziałów OSPSBHP oraz krajowym, na szczeblu Zarządu Głównego OSPSBHP. Partnerem konkursu jest Państwowa Inspekcja Pracy.

Rozstrzygnięcie konkursu Służba BHP - najlepszy doradca pracodawcy2
 

Laureatami etapu regionalnego zostali:

I miejsce - Sabina Karpińska reprezentująca Firmę Intersilesia McBride Polska
                    Sp. z o.o.

II miejsca - Tadeusz Kusienicki z Firmy PGE Ekoserwis S.A.

III miejsca - Anna Rafałowicz z Firmy Remondis Sp. z o.o.

W dobie nowych, niełatwych wyzwań dla bezpieczeństwa pracy, kreatywna i sprawnie funkcjonująca służba bhp to ważny element profesjonalnego, dbającego o bezpieczeństwo pracowników, przedsiębiorstwa.

Rozstrzygnięcie konkursu Służba BHP - najlepszy doradca pracodawcy1
 

Laureatom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia na dalszym etapie.GIP Przejdź do GIP Porady prawne