• RSS
  • Wersja tekstowa

Państwowa Inspekcja Pracy

28.10.2022

Giełda Pracy, Przedsiębiorczości, Technologii i Dostępności Politechniki Śląskiej

16 edycja Jesiennych Targów – Giełda Pracy, Przedsiębiorczości, Technologii i Dostępności Politechniki Śląskiej odbyła się 27 października 2022 roku w Hali „Nova” Ośrodka Sportu Politechniki Śląskiej. Swoje stoisko przygotował Okręgowy Inspektorat Pracy w Katowicach.

Targi są okazją dla studentów, by mogli zorientować się, jakie mają możliwości na rynku pracy, jakie są oczekiwania pracodawców i jakie kompetencje są preferowane w przypadku zatrudniania absolwentów szkół wyższych. Oferty wystawców były prezentowane stacjonarnie, jak i w formule online, tak by chętni mieli możliwość zapoznać się z nimi w dogodnej formie.

Targi -Giełda Pracy Przedsiębiorczości Technologii i Dostępności Politechniki Śląskiej
 

Zwiedzający mogli odwiedzić stoisko informacyjno-promocyjne Okręgowego Inspektoratu Pracy w Katowicach, na którym udostępniono materiały dotyczące prawnej ochrony pracy oraz bezpiecznych i higienicznych warunków pracy. Oferta OIP – rozmowy z przedstawicielem inspektoratu oraz materiały wydawnicze PIP – spotkała się ze sporym zainteresowaniem osób wchodzących na rynek pracy i planujących podjęcie pierwszego w życiu zatrudnienia.

Targi -Giełda Pracy Przedsiębiorczości Technologii i Dostępności Politechniki Śląskiej - Zdjęcie
 

autor: MK


GIP Przejdź do GIP Porady prawne